2 чергова сесія Могилів-Подільської районної ради

01 грудня  2015  року відбулась 2  чергова сесія Могилів-Подільської районної ради 7 скликання. На  сесію запрошені депутати районної та обласної рад, селищний, сільські голови, представники політичних партій, засоби масової інформації та громадськість.

Порядок денний сесії затверджено розпорядженням голови районної ради від 20.11.2015 № 19-р, згідно якого на розгляд сесії винесено такі питання:

1.     Про Регламент районної ради 7 скликання.

2.     Про утворення постійних комісій районної ради.

3.   Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради 7  скликання.

4.     Про обрання постійних комісій районної ради 7  скликання.

5.  Про  затвердження положення про президію районної ради 7  скликання.

6.    Про персональний склад президії районної ради 7  скликання.

7.    Про затвердження Положення про виконавчий апарат районної ради.

8.     Про оплату праці голови районної ради.

9.     Про оплату праці заступника голови районної ради.

10.   Різне.

Голова районної ради довів до відома  присутніх об’яви щодо  об’єднання депутатів політичних партій, представлених у складі районної ради у фракції. Зокрема, створено депутатську фракцію Могилів-Подільської районної організації Аграрної партії України та фракцію Могилів-Подільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Згідно порядку денного  депутатами було розглянуто та прийнято усі проекти рішень, затверджено Регламент районної ради 7 скликання, Положення про  Постійні комісії, Положення про президію районної ради, Положення про виконавчий апарат, затверджено  склад та голів постійних комісій.

У 7 скликанні в районній раді працюватимуть постійна комісія з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики, постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та  бюджету, постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних   ресурсів, постійна комісія з питань гуманітарної та соціальної сфери, постійна комісія з питань регулювання комунальної власності  та благоустрою населених пунктів. Головами цих комісій обрано відповідно: Мізерного Петра Олександровича, Мельника Юрія Івановича, Ісайка Сергія Вікторовича, Шевченка Сергія Владиславовича, Зябченка Валерія Стаховича.

Голова районної ради Володимир Сірант та його заступник Михайло Слободянюк наголосили на тісній співпраці, в якій повинна  будуватись робота між  селищним, сільськими головами та депутатами районної ради, на необхідності присутності їх на засіданнях постійних комісій стосовно вирішення питань тих чи інших територіальних громад.

Також було запропоновано врегулювати питання щодо представництва депутатами районної ради вісьмох громад, оскільки жоден з депутатів, які висували свої кандидатури в депутати районної ради по цих округах не отримали необхідної кількості голосів для представництва їх в районній раді.