Розпочала роботу 1 сесія 8 скликання районної ради

   Відповідно до постанови Могилів-Подільської районної територіальної виборчої комісії від 25 листопада 2020 року № 71 «Про скликання першої сесії новообраної Могилів-Подільської районної ради» 1 грудня 2020 року розпочала роботу 1 сесія районної ради 8 скликання.

  Участь в роботі сесії взяли депутати Вінницької обласної Ради Поліщук А.Л., Рудович А.А. головаМогилів-Подільської районної територіальної виборчої комісії М.П. Корогода, керівництво районної державної адміністрації, керівники районних служб та установ, новообрані міські, селищні, сільські голови, представники політичних партій, громадськості та засобів масової інформації.

   Корогода М.П. повідомив, що Згідно постанов Могилів-Подільської районної територіальної виборчої комісії № 66 від 13 листопада 2020 року та № 69 від 23 листопада 2020 року «Про реєстрацію обраних осіб депутатами Могилів-Подільської районної ради»  зареєстровано 42 депутати Могилів-Подільської районної ради 8 скликання.

    На пленарне засідання сесії прибуло 40 депутатів.

   До складу тимчасової президії районної ради обрали 2 депутатів від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Нікітчука А.М. та  Ступак В.В., Мельничука В.В. від політичної партії «Європейська Солідарність», Буяновського В.В. від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» а також Слободяна В.М. від політичної партії «Слуга народу». До складу лічильної комісії було обрано 7 депутатів, по одному представнику з кожної партії.  

  На порядок денний 1 сесії районної ради виносилося питання «Про обрання голови районної ради».

Депутати запропонували 3 кандидатури на посаду голови:

Жереб Вілен Миколайович – ПП «Українська Стратегія Гройсмана»

Марченко Сергій Павлович -  «Опозиційна платформа – за життя»

Сірант Володимир Володимирович – ВО «Батьківщина».

     За результатами таємного голосування депутати не прийшли спільної думки та голову районної ради 8 скликання не було обрано. Депутати прийняли рішення зробити перерву, робочій групі визначитися з датою і часом проведення слідуючої частини пленарного засідання 1 сесії районної ради.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису