День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до річниці завершення виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан.

Сьогодні відбувся спільний захід, в якому взяли участь голова Могилів-Подільської районної ради Іван Телеватюк, заступник голови райдержадміністрації Юрій Яцук та Могилів-Подільський міський голова Геннадій Глухманюк. Воїни-афганці пройшли пішою ходою центральними вулицями міста та вшанували пам’ять своїх побратимів на мітингу, який відбувся біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, загиблим в Афганістані.

Керівники району та міста виступили перед учасниками заходу, висловивши свою глибоку шану і повагу воїнам та їх загиблим побратимам. Голова районної ради у своєму виступі подякував афганцям, які сьогодні займають активну громадянську позицію, виховують своїм прикладом нове покоління захисників України, та побажав воїнам та їх родинам міцного здоров’я, благополуччя і мирного неба.

Ветерани проголосили промови і вшанували пам’ять бойових товаришів хвилиною мовчання.

Завершили захід покладанням квітів і традиційним щорічним спільним фото.Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису