З Днем прикордонника!

   30 квітня в Україні відзначається професійне свято – День прикордонника. Державний кордон та військовослужбовці, що його охороняють та обороняють, утворюють єдине ціле, яке лежить в основі забезпечення захисту національної безпеки нашої держави.

      Сьогодні, народний депутат України Геннадій Вацак, начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова районної ради Іван Телеватюк, голова Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій ЯцукМогилів-Подільський міський голова Геннадій Глухманюк відвідали Могилів – Подільський прикордонний загін щоб привітати військовослужбовців з їх провесійним святом.

        Під час урочистого заходу всі його учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих. Традиційно зачитали вітання для Могилів – Подільського підрозділу прикордонних військ від командування Державної прикордонної служби України, вручили посвідчення про присвоєння чергових військових звань та подяки від керівництва підрозділу.

     Сьогодні наша країна переживає нелегкі часи, адже триває 66 день повномасштабного вторгнення росії на територію України. Але попри все, наші прикордонники протягом тривалого часу мужньо й самовіддано захищають державний кордон, залишаючись вірними присязі, тому що знають ціну свободи.

      Дякуємо Вам наші захисники за вашу мужність та відданість у нелегкій справі - захисті суверенітету та територіальної цілісності. За нами правда. За нами віра. За нами Перемога. Слава Україні!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису