25-річчя Могилів-Подільської районної ветеранської організації

1 березня 2012 року голова районної ради О.П.Антонюк та голова районної державної адміністрації М.В.Гоцуляк  взяли участь в урочистостях присвячених 25-річчю  від часу створення районної ветеранської організації.

    Фото без опису Відкрив святковий пленум голова районної організації ветеранів України Кубаль Петро Григорович.    Він відмітив, що ветеранська організація завжди успішно розв'язувала поставлені перед нею завдання, маючи дієву підтримку органів влади та місцевого самоврядування.   Організація постійно дбає про тих, хто своєю сміливістю та звитягою, відданістю та самопожертвою виборювали свободу для нашої України та її народу, даруючи надію та віру у день прийдешній, не дають згаснути свічі вічної пам'яті про тих, хто, виконуючи свій почесний обов'язок, загинув на війні.

    Фото без описуПривітали ветеранів і керівники району, вони наголосили, що ветерани війни і праці – це «золота еліта» нашого суспільства, яка і сьогодні, незважаючи на поважний вік, фронтові поранення, хвороби, бере активну участь у суспільно-політичному житті, бореться за те, щоб у країні панували мир і злагода, активно працюють над вихованням молодого покоління на кращих бойових і трудових традиціях свого народу.

   Після вітальних слів Олег Антонюк  та  Микола Гоцуляк вручили почесним ветеранам грамоти. 

   Також з ювілеєм присутніх привітала Шаповолюк Л.О. представник голови благодійного фонду «Батьківська земля» Калетник О.М., яка вручила районній ветеранській організації копіювальну техніку та цінні подарунки

ветеранам.

    Після урочистої частини поважних гостей привітали учасники художньої самодіяльності району.