Привітання на передодні Дня працівників освіти

Фото без опису

Шановні вчителі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!

           Від депутатського корпусу Могилів-Подільської районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем  працівників освіти!

          Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і така необхідна для суспільства - Вчитель. Ми довіряємо вам найдорожче – наших дітей. Саме на плечі Вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста виховуєте Ви, педагоги, в юних мешканцях нашої громади.

       На жаль, повномасштабне вторгнення російських загарбників порушило ритм роботи навчальних закладів та, взагалі, ритм життя України. Пишаємося вами, адже в умовах війни ви не дозволили перервати освітній процес в Україні.

     Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

      Бажаю Вам успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров`я, творчої енергії та людської поваги! Всім нам великої Перемоги!

З повагою,

Голова Могилів-Подільської районної ради                      Іван Телеватюк