День працівників сільського господарства

Фото без опису

        Від імені депутатів Могилів-Подільської районної ради              та від себе особисто щиро вітаю Вас із  нагоди свята –            Дня працівників сільського господарства!

Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників сільського господарства, професійне свято людей, які годують усю країну.
Праця аграрія – важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія – це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Саме ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі країни.

Щиро вдячний кожному з вас за любов до землі, за працьовитість, терпіння пересилити всі труднощі цієї діяльності. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на радість і благополуччя вашим родинам, на благо Могилів-Подільщини та піднесення добробуту всього українського народу! Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху і достатку!

Від щирого серця вітаю Вас з святом і бажаю міцного козацького здоров’я, ПЕРЕМОГИ, миру і спокою кожній українській родині!
 
Слава Україні! 
 
З повагою, 
 
Голова Могилів-Подільської                                                            районної ради                                                              Іван Телеватюк