Вітання голови районної ради з Різдвом Христовим

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

Від щирого серця вітаю Вас із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим. 

   25 грудня християни західного обряду святкують одне з найважливіших свят в церковному календарі  - Різдво Христове. Це історична подія, яка відбулась більше двох тисяч років тому, але Господь і сьогодні по-справжньому народжується в серці кожної віруючої людини. Це свято подарувало людству найголовніше – надію на вічність життя, яка крізь тисячоліття пронизує душі торжеством духовного звершення, сповнює серця теплом і милосердям. 

   У дні світлого Різдва Христового пам’ятайте про добро, чуйність, щедрість, турботу про ближнього, злагоду і милосердя. І нехай над кожною родиною зійде Боже благословення, а світло Віфлеємської зорі принесе у ваші домівки добро, злагоду, мир та достаток. Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і справи. Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

Христос народився!  Славімо його!

З повагою, 

Голова районної ради Іван Телеватюк                                            депутатський корпус Могилів-Подільської районної ради