БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ

Стартував конкурс Вінницької обласної Ради

«БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

5 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу – першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

– Попередні роки обласний конкурс був унікальним майданчиком для реалізації ідей та планів громад – проєктів їхнього розвитку. Сьогодні ж ми маємо робити все для захисту наших громадян та підтримки Захисників і Захисниць, – заказав Вячеслав Соколовий. – Загальний бюджет конкурсу складе понад 80 млн. грн. Це кошти обласного та місцевих бюджетів. Сподіваюся долучаться меценати та партнери, що зробить підтримку наших військових вагомішою. Сама назва конкурсу – «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» визначає його суть. Кожна громада на Вінниччині має стати безпечною для її жителів та стійкою у боротьбі з російським агресором.

Головні напрями обласного конкурсу відповідають принципам і пріоритетам, затвердженим рішенням сесії обласної Ради:

– «БЕЗПЕКА І ОБОРОНА» – сприяння підтримці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільний захист, правопорядок та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій;

–«СТІЙКІСТЬ» –облаштування укриттів в закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадських місцях тощо;

– «ТУРБОТА» –забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та реабілітації військовослужбовців, їх родин.

Експертна рада ухвалила рішення –початок конкурсу Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» з 5 квітня 2024 року.

Член Експертної ради, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко презентував порядок проведення обласного конкурсу.

–До участі в конкурсі допускається не більше двох проєктів від кожної місцевої ради. Загальний бюджет конкурсу з обласного бюджету – 43 млн грн. У червні плануємо підписати договори з переможцями, щоб громади вже приступили до реалізації проєктів. Що важливо – проєкти, подані за напрямом «Безпека та Оборона» автоматично оцінюються в 20 балів, – сказав Дмитро Чаленко.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що до обласного конкурсу важливо залучити всі територіальні громади Вінниччини.

– Ми будемо шукати і, певен, знаходити нові механізми підтримки територіальних громад, – сказав Вячеслав Соколовий.

  Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису