30 років дружби між школами Бронницькою (Україна) та Унгрською (Молдова)

    27 квітня відбулися урочистості з нагоди 30-річчя дружби між Бронницькою ЗОШ І-ІІІ ступенів та Унгрською українською школою-гімназією імені Ольги Кобилянської. На свято зібралися не тільки учні та вчителі шкіл, а і жителі Фото без описутериторіальних громад, які дружать між собою. Традиційно урочистості було розпочато на мості, який з’єднує два братніх народи. З вітальним словом до  присутніх звернулися організатори даного свята: директор Бронницької школи Девда В.Т. та директор Унгрської школи Гінда Л.М. Приємно, що привітати з цим святом прибув посол України в Молдові М.В. Петров.

     Після мітингу делегація відвідала Унгрську школу-гімназію, де подивилася змістовний концерт, який показали учні гімназії та гості із сусідніх шкіл. Також оглянули школу та музей Ольги Кобилянської.

    Фото без описуДалі делегація повертається в Бронницю. В місцевому будинку культури продовжується святкування, урочистий концерт розпочав ансамбль учителів місцевої школи. До присутніх з вітальним словом звернулися: Бронницький сільський голова Слободян В.М., в.о. керуючого справами, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Дудик Л.А. та вчителька-пенсіонерка Кундиловська Л.У., яка разом з учителькою української мови Трофімовою Т.А. започаткувала в 80-х роках клуб «Пошук». Учасники даного клубу займалися пошуком воїнів 206 стрілецької дивізії, яка визволяла села Бронницю та Унгри, що і стало початком дружби між школами.

     Фото без описуВ святкуванні взяли участь і воїни-визволителі Василь Андрійович Шнуренко, який приїхав з дочкою та двома правнуками із Богуславщини та житель с.Кукавка Василь Іванович Ошовський, який також приїхав із дочкою. До них були звернені слова вдячності та шани за їх подвиг.