6 річниця виходу з Довжанського котла

7 серпня 2020 року у Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова вшанували пам’ять загиблих героїв-прикордонників, які віддали життя за незалежність і волю українського народу, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України на Донбасі. Захід було присвячено 6-й річниці обстрілу пропускного пункту «Довжанський».

Рівно 6 років тому, під обстрілами «Градів», «Ураганів» та мінометним вогнем,  бійці прикордонного загону здійснили героїчний вихід з Південного котла, залишивши за наказом командування прикордонний пункт пропуску «Довжанський». На цих бойових позиціях воїни мужньо протримались два важких місяці.

Від Могилів-Подільського району в заході взяли участь голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант та голова районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк.

Розпочали захід із покладання квітів до  Меморіалу героям-прикордонникам.

З вітальним словом звернувся до присутніх т.в.о. начальника Могилів-Подільського прикордонного загону ім. В.Семенова Андрій Дейнеко та проголосив хвилину мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих побратимів.

Володимир Сірант подякував прикордонникам за їхній героїзм, вірність Військовій Присязі та Україні. Також голова районної ради побажав усім присутнім та їх сім’ям мирного неба і Божого благословіння.

За вірність військовому обов’язку, проявлену мужність під час виконання бойових завдань в ППр «Довжанський» та з нагоди 6-ї річниці виходу з Довжанського котла прикордонники були нагороджені Почесними грамотами Могилів-Подільської районної ради та районної державної адміністрації.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису