6 сесія районної ради 7 скликання

10 березня  2016  року відбулась чергова  6 сесія районної ради  7 скликання. Традиційно в засіданні взяли участь депутати районної ради, обласної Ради, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники  служб та підприємств району, засобів масової інформації, громадськість.

Сесію провели під гаслом «Свободу Савченко», долучившись до масових акцій, які проходять цими днями в Україні на підтримку мужньої та жертовної Надії Савченко.Фото без опису

Також присутні вшанували пам’ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка та поклали квіти до підніжжя пам’ятника йому.

На початку сесії голова районної ради Володимир Сірант та керівники депутатськихФото без опису фракцій, представлених в раді вручили своїм колегам депутатські посвідчення. А після цього присутні заслухали звіт про результати діяльності Могилів-Подільської міжрайпрокуратури за 2015 рік, представлений першим заступником керівника Могилів-Подільської місцевої прокуратури Богданом Цвігуном.

Нагадаємо, що 23 лютого вступив в дію Закон України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань», тому починаючи з 6 сесії 7 скликання результати поіменного голосування розміщуватимуться на офіційному сайті Могилів-Подільської районної ради.

На порядок денний чергової сесії винесено 34 питання, серед яких питання Про підтримку звернення депутатів вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України з вимогою відставки Уряду та Прем'єр-міністра А. Яценюка, Про  звіт голови районної державної адміністрації  по здійсненню делегованих їй районною радою повноважень, Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  2015  рік, звіти про роботу комунальних підприємств районної ради, Про внесення змін до рішення позачергової 3  сесії районної ради 7 скликання від 15  грудня 2015 року № 21 «Про районний бюджет на  2016  рік» та інші.

Крім того, депутати затвердили ряд районних програм: Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Могилів-Подільського району  на 2016-2020 роки, Програму сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ бюджету Могилів-Подільського району на 2016-2018 роки, Комплексну правоохоронну програму  профілактики злочинності в Могилів - Подільському районі на 2016-2020 роки, Програму забезпечення  протидії протиправній діяльності на державному кордоні в межах Могилів-Подільського контрольованого прикордонного району, розвитку та вдосконалення Могилів-Подільського прикордонного загону на 2016-2020 роки, Програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом  в Збройних Силах України в Могилів-Подільському районі  на період  2016-2020  роки.

Також згідно рішень 6 сесії внесено зміни та доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Могилів-Подільського району  на  2016  рік, до Програми створення належних умов проживання одиноких престарілих та інвалідів в Могилів-Подільському районі на  2012-2016 роки, Програми покращення якості надання соціальних послуг жителям Могилів-Подільського району на  2016-2018 роки.

Окрім усього сказаного депутати схвалили для участі у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекти: «Енергозбереження – запорука економії та покращення якості надання адміністративних послуг у Могилів-Подільському районі», «Центр військово - патріотичного виховання, туризму та краєзнавства   «Дністер», «Кімната дозвілля - запорука душевного здоров'я людей похилого віку»,  «Сільська амбулаторія майбутнього. Заміна вікон та твердопаливного котла опалення в Яришівській АЗПСМ».

Одне із запланованих питань порядку денного Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за 2015 рік за згодою депутатів було перенесено на наступну сесію.