68 річниця визволення Могилів-Подільщини від німецько-фашистських загарбників

  

    19 березня 2012 року в  районі відбулись урочистості з нагоди 68 річниці визволення населених пунктів Могилів-Подільщини від німецько-фашистських загарбників.

Традиційно святкування відбувалися в селі  Бронниця, де в березні 1944 року радянські війська форсували річку Дністер та в селі Серебрія..

    Так, бронничани заходи з нагоди  визволення, розпочали з уроку мужності в місцевій школі, де перед учнями виступили свідки тих подій. Після чого всі учасники  урочистою ходою вирушили до місця форсування річки Дністер, де на мості, відбувся мітинг за участю жителів сіл Бронниця та  Унгри Республіки Молдова. На  завершення  урочистостей учні української та молдовської шкіл спустили на воду символічні вінки пам’яті.

    В селі Серебрія заходи розпочалися  18 березня в місцевому будинку культури, де учнями та  вчителями місцевої школи було організовано святковий концерт. 19 березня жителі села  зібралася біля пам’ятника Визволителям, де було проведено мітинг та покладання квітів.

     Фото без опису

Прикрим є те, що більшість учасників Великої Вітчизняної війни, які раніше завжди приймали участь в урочистостях, а в Бронницю  з’їжджалися з усіх куточків України безпосередні учасники форсування річки Дністер, відійшли у вічність, а ті що живі за станом здоров’я не змогли взяти участь у  заходах.