78 річниця визволення району від нацистських окупантів

19-20 березня Могилів-Подільщина відзначає 78-му річницю визволення району від нацистських окупантів.
 
Саме 20 березня далекого 1944 року наші землі було звільнено. В боях за район загинуло більше тисячі воїнів 2-го Українського фронту. Кожен п'ятий житель Могилів-Подільщини брав участь у Другій світовій війні і кожен третій загинув на різних фронтах.

Сьогодні ми з глибокою шаною і щирою вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя заради нашого світлого майбутнього.

 Щодня і щоночі ми живемо під звуки повітряної тривоги, з болем рахуємо кількість невинних жертв, оплакуємо смерть близьких, рідних, друзів і зовсім незнайомих нам людей, більше сотні дітей, які гинуть від рук, як нас вчили, «братнього» народу. І окупанти тепер не нацистські, зараз їх називають по іншому – «рашисти», «московити», «орки», які несуть в нашу вільну, незалежну, демократичну державу свій «русский мир», що суперечить всім нормам людськості, моралі і міжнародного права та нівелює будь-які християнські цінності. В 2022 році це українське сьогодення.

Та хочеться процитувати слова відомої української поетеси Ліни Костенко, яка саме 19 березня святкує свій День народження: «І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!», адже «Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.».

Ми схиляємо голову перед всіма захисниками України різних поколінь. Ми пам’ятаємо і вдячні кожному. Ми в неоплатному боргу перед цими людьми! Дякуючи їм, УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ!

Всім миру!

Вічна Слава Героям!

Фото без опису