7-річниця загибелі військовослужбовців Могилів-Подільського загону

   Події липня-серпня 2014 року є найболючішими в історії прикордонного відомства незалежної України. Тоді мало не щодня гинули наші прикордонники.
7 років тому прикордонні підрозділи та пункти пропуску, розташовані в Луганській і Донецькій областях, щодня піддавалися шаленим обстрілам та атакам терористів. Для повернення контролю над ділянкою було створено угруповання «Кордон», яке з поміж іншого мало відновити контроль над кордоном у напрямку населених пунктів Бірюкове-Довжанське-Свердловськ. Практично всі шляхи до Бірюкового та пункт пропуску «Довжанський» були захоплені терористами. Залишилася лише одна вільна дорога. Однак, коли прикордонники прибули на місце, вони фактично опинилися в оточенні. На цих рубежах понад два місяці героїчно трималися прикордонники Могилів-Подільського загону.
   27 липня 2014 року, захищаючи кордони нашої держави загинули військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону: Володимир Блажко, Віктор Соколовський, Олександр Дзюбелюк, Павло Дмитренко. А під містом Лутугине загинули могилівчани, бійці добровольчого батальйону «Айдар» Сергій Коврига і Ігор Римар. 
      Аби вшанувати пам'ять загиблих героїв-прикордонників, які віддали життя за незалежність і волю нашого народу, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України на Донбасі, голова районної ради разом з очільниками Могилів-Подільської громади поклав квіти до пам’ятного знаку загиблим. 
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису