80-річний ювілей Вінниччини!

З Днем народження, Вінниччино!

28 лютого Вінниччина святкувала свій вісімдесятилітній ювілей. У Вінниці в цей день пройшло ряд заходів в яких взяли участь голова районної ради Олег Антонюк та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Стус.

Фото без описуВ рамках відзначення 80-річчя Вінницької області, у обласній раді відбувся круглий стіл на тему «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції» за участю  Генерального Секретаря Асамблеї європейських регіонів (АЄР) -
Паскаля Георгена.

Захід мав на меті обговорення пріоритетних напрямків міжнародної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Фото без описуКрім почесного гостя із Брюсселя, участь у зібранні взяли: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Іон Ставілле, Генеральний Консул Республіки Польща у м.Вінниці Кшиштоф Свідерек, президент Карпатського фонду, експерт ICDT Кьолеш Шандор, представники Мазовецького та Сьвєнтокшиського воєводств Польщі, голова Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, голова Дніпропетровської обласної Ради Євгеній Удод, заступник голови Фонду Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Дмитро Лосев. А також керівники обласних організацій та установ, голови районних рад та адміністрацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації, члени Студентського парламенту - всього понад 220 осіб.

У вступному слові Сергій Татусяк зауважив, що зібрання має на меті закріпити існуючі контакти, а також намітити нові вектори міжнародної та міжрегіональної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування області із регіонами, представники яких брали учать у заході.

Одразу після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт «Благословенна земля моя, Вінниччина», який став чудовим творчим дарунком від кращих колективів та провідних митців області.