Авіа Фест

25 років тому в с. Нагоряни відбулись перші змагання з авіаційних видів спорту – ювілейна дата, яку Могилів-Подільський район святкував з розмахом. Цьогоріч започатковано Міжнародний фестиваль повітроплавання Авіа Фест «Крила Дністра». Ми радо приймали як спортсменів парапланеристів, так і гостей, які приїхали спостерігати за польотами.

Враховуючи те, що в цьому виді спорту усе залежить від погоди – змагання «ХХ Кубку Дністра» тривали з 30 квітня по 7 травня. Серед цих днів останній був найвдалішим – 7 парапланеристів на фініші, маршрут з с. Нагоряни до м. Бар пройдено – кубок розіграно, переможців визначено! Призерами змагань стали: Струк Микола (м. Львів), Жук Ілля (м. Мінськ Білорусія), Канафоцький Тарас (м. Львів); команда Могилів-Подільського району в особі Сергія Шибінського посіла 9 місце.

Стосовно фестивалю слід сказати, що такого в Могилів-Подільському районі ще не було – величезна кількість гостей, які 6 травня приїхали в с. Нагоряни мала можливість споглядати як красу Дністровських пейзажів та захопливі польоти наших «орлів», так і цікаву розважальну програму протягом усього дня. Жодна територіальна громада та художній колектив нашого району не залишилась осторонь свята, взявши участь у виставці світлиць, концертній програмі та частуванні гостей фестивалю.

Серед тих, хто завітав на Авіа Фест – перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, гості з Молдови на чолі з головою Окницького району Василієм Романюком, голова Рахівської районної Василь Дан та делегація Закарпатської області, голова Сокирянської районної ради Василь Козак та делегація Чернівецької області, депутати Вінницької обласної Ради Віктор Цибульський, Володимир Гнатишин, Петро Струсевич, начальник Вінницької митниці Валентин Калашников, представники релігійних конфесій Ігумен Антоній та отець Павло Гришак.

Варто зазначити, що це свято відбулось завдяки співпраці організаторів фестивалю на чолі з головою районної ради Володимиром Сірантом і головою районної державної адміністрації Олегом Китасюком та підприємців Могилів-Подільського району, які в тандемі зробили великий внесок у пропагування культури, історїї нашого краю та розвиток повітроплавання на Могилів-Подільщині.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису