Благоустрій територіальних громад Могилів-Подільського району

     Благоустрій територіальних громад Могилів –Подільського району розпочато. Завдання, які чітко окреслив губернатор під час обласної селекторної наради, зрозумілі для всіх, але їх виконання потребує координації та контролю. Так, 29 березня голова районної ради О.П. Антонюк та  перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Стус побували в селищі Вендичани, яке знаходиться на в’їзді в район з північного заходу.

    В даному селищі наявна велика проблема: сміттєзвалище, місце розташування якого знаходиться, м’яко кажучи, не в зовсім доречному місці. Якщо точніше - на відкритій місцині, ще й недалеко від траси… Відповідно, можна уявити картину, яку споглядають гості при в’їзді в район, особливо після сильного вітру, який добряче хазяйнує цього тижня.
   Тому керівники району зустрілися з селищним головою Л.Ломачинською та разом обговорили питання щодо шляхів вирішення проблемного питання, зокрема перенесення сміттєзвалища в інше місце. Любов Іванівна розповіла: «Ми вже працюємо над цим, і з землевпорядником розглядали можливі місця для нового сміттєзвалища, проте, потрібен певний час на отримання необхідних дозволів. А цими днями планується залучити громадськість села для прибирання засміченої території біля траси, встановлення шлагбауму та закріпити людину, яка регулюватиме вивезення населенням сміття. Адже є й такі, що побутові відходи викидають на полі, не доїжджаючи до визначеного місця.»