Чемпіонат обласної дитячої ліги з волейболу (листопад, 2017)

Минулими вихідними у Жмеринці відбувся чемпіонат обласної дитячої ліги з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Традиційно у змаганнях взяло участь багато команд , що не може не радувати. Хочу відмітити, що з кожним роком рівень майстерності гравців зростає. Тренери самовіддано працюють, а дітки черпають та поглинають всі знання і досвід, котрий дають наставники.

Ось і наші волейболісти показали стабільний результат, що також є показником нелегкої праці тренерів. Перший день завершився однією перемогою над командою Вінницького району і поразкою з командою Жмеринки, що згодом стала бронзовим призером змагань. Нам залишилося лише боротися за 5-8 місце в області з дванадцяти команд. Дуже важкою і впертою була боротьба в першій партії з командою м. Теплика, помилялися, як наші гравці, так і гравці суперника. Та фортуна усміхнулася нам і з рахунком 31:29 - ми здобули цю перемогу у партії і, з великим бажанням перемогти у грі, наші спортсмени таки вирвали перемогу.

Другу перемогу цього дня над командою Козятинського району впевнено виграли гравці, які були в запасі, але також хотіли перевірити свою майстерність і показати, що за певний період вони досягли. У складі команди юнаків 2003-04 р.н. Могилів – Подільської РДЮСШ виступали: Гребенюк Денис , Голюк Валентин, Гевко Дмитро, Гушпет Євген, Кшешневський Максим, Бойко Олександр,Сауляк Богдан, Данілей Руслан.

Ще дуже багото прийдеться працювати над їх майстерністю, а нашим учням ще не один день відшліфовувати свою техніку. Усім нам натхнення і наполегливості!

Директор РДЮСШ Оксана Войтович