Ціна на молоко та реформування медицини - причини невдоволення населення...

     27 березня 2012 року в Могилів – Подільському районі відбувся мітинг жителів територіальних громад району (всього зібралось близько 100 осіб).
Основними питаннями, які викликали соціальну напругу стали: ціна на молоко та реформування медицини.
Організатором акції вважають, що дії влади не захищають інтереси простих жителів села.
  Фото без описуДо протестувальників з роз’ясненнями щодо цінової політики держави в аграрному секторі та реформування галузі охорони здоров’я вийшли голова районної ради О.П.Антонюк, перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Стус, заступник голови райдержадміністрації з питань АПК А.С.Панасюк, головний лікар МТМО, депутат районної ради В.В.Миколюк.
      Представники влади району закликали присутніх до конструктивного діалогу, зазначили, що насправді питання, які сьогодні гостро постали, вивчаються фахівцями усіх рівнів влади. Навели приклади заключних меморандумів про співпрацю (Меморандум про узгодження дій між молокопереробними підприємствами та Вінницькою обласною державною адміністрацією. Меморандум про співпрацю між Вінницькою областю та Національною Академією медичних Фото без описунаук України.) та створення спеціальної робочої групи на рівні області, яка вивчатиме питання врегулювання цінової ситуації на ринку молока.
Проте, після роз’яснень та виступів, учасники мітингу вирішили надіслати звернення до Президента України та Уряду, де окреслили свої основні зауваження та пропозиції.