Делегація освітян з Волинської області відвідала наш район

У Могилів-Подільському районі з дружнім візитом побувала делегація директорів освітніх закладів з Ратнівського району Волинської області. Зустрічали почесних гостей заступник голови Могилів-Подільської районної ради Михайло Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, начальником відділу освіти Юрій Мельник, голова Вендичанської селищної ради Анатолій Крижанівський, керівники навчальних закладів нашого району.

У рамках візиту з метою обміну досвідом ознайомленням з культурною спадщиною нашого краю, волинські освітяни побували у кількох навчальних закладах. 

Вчительсько-учнівський колектив Вендичанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, гімназію приймав гостей за традицією – з пахучим короваєм і щирими вітаннями. Невеличка концертна програма прийшлася до душі усім присутнім. Своїми талантами вразили волинську делегацію зразковий дитячий танцювальний колектив «Креатив», вокальне тріо вчителів «Надія», юна співачка Вероніка Цісар.

         В одному з класних кабінетів освітяни Могилів-Подільського та Ратнівського районів поділились досвідом роботи з виховання підростаючого покоління. Директор Вендичанської школи, гімназії Людмила Пріян презентувала успіхи свого колективу, досягнення у методичній роботі, використанні сучасних технологій та творчими перемогами учнівської молоді. Учасники зустрічі обмінялися подарунками на згадку.

Із задоволенням педагоги Ратнівського району побували у стінах Немійської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яку очолює Сергій Коваль. Тут ознайомилися з матеріально-технічною базою, досягненнями місцевого колективу та перспективами за підтримки сільської ради. 

А ще директори Ратнівського району побували у мальовничому куточку нашого району -  Лядівському скельному чоловічому монастирі. Подільський Афон зачарував волинських освітнян духовно-історичним багатством, неймовірними краєвидами та чудовою природою. Одно-денна зустріч справила на гостей з Рантівського району незабутні враження, тому щиро запросили освітян нашого району до себе в гості.

 

Людмила Колесник

ТРК "Об'єктив"