День фізичної культури та спорту

        Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. У заході взяли участь голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, голова районної федерації футболу Михайло Слободянюк, директор КЗ «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Оксана Войтович, завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу культури, мистецтв та спорту РДА Ігор Юрченко, керівник районної організації ВФСТ «Колос» Степан Пустовіт, ветерани спорту, тренери, вчителі та юні спортсмени району.
      Володимир Сірант привітав усіх присутніх з святом, та зазначив, що це свято уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.
      Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.
Очільники району побажали спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району та щоб їх приклад став поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Могилів-Подільщини.
   Кращим спортсменам Могилів-Подільського району, працівникам галузі фізичної культури та спорту, вихованцям тренерів з нагоди свята було вручено грамоти і подяки від райдержадміністраціїї та районної ради, районної ДЮСШ та районної організації ВФСТ «Колос». 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису