День Гідності та Свободи

                                     Шановні жителі району!

      Президентом України, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави, 13 листопада 2014 року було підписано Указ „Про День Гідності та Свободи”, яким установлено в Україні День Гідності та Свободи, який щорічно відзначатимуть 21 листопада.

        День  Свободи  та  Гідності  -  це  перемога  демократії , ідеалів  патріотизму та  почуттів   національної  гідності . Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, своє прагнення до свободи.

         Цей  знаменний  день  демократії  й громадської  злагоди  нашого  народу став  поворотною  віхою в  історії  розвитку Української держави  і могутнім стимулом  для  плідної, натхненої  праці  заради  миру  й добробуту в нашому спільному  домі .

          У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

        З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи я та депутатський корпус районної ради  вітаємо всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

       Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

       Слава Україні!     Героям слава!!!

       

    З повагою, голова районної ради Володимир Сірант