Свято місцевого самоврядування у області

   Делегація представників органів місцевого самоврядування Могилів-Подільського району у складі 10 чоловік на чолі з головою районної ради О.П. Антонюком та  головою райдержадміністрації М.В. Гоцуляком  5 грудня взяла участь в обласних урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися у місті Вінниця.

Фото без опису

З нагоди свята за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток народовладдя та високий професіоналізм почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради були нагороджені Немійський сільський голова Безмещук П.О., начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Дудик Л.А. та голова районної ради Антонюк О.П.,

Фото без описуФото без опису

крім того Серебрійський сільський голова Книш В.А. отримав диплом за зайняте 3 місце в обласному конкурсі на кращу організацію робіт під час проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області серед сільських рад.

Фото без опису

Після нагородження урочистості продовжились у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського, де перед посадовими особами органів місцевого самоврядування області з вітальним словом виступили голова обласної Ради Татусяк С.П., голова обласної державної адміністрації Джига М.В., а також Вінницький міський голова Гройсман В.Б. та вручили представникам територіальних громад області відзнаки  Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Свято продовжилось концертною програмою.