День місцевого самоврядування

   4 грудня 2014 року в актовій залі районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування, на якому представників органів місцевого самоврядування привітали в переддень професійного свята.Фото без опису

   З вітальним словом виступили голова районної ради Володимир Сірант та голова райдержадміністрації Олег Китасюк. Керівництво району  вручило Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грамоти та грошові премії від Могилів-Подільської РДА та районної ради кращим посадовим особам органів місцевого самоврядування.

   Фото без описуГолова районної ради Володимир Сірант зауважив, що влада починається не з керівництва, а з кожного окремого жителя села, селища та міста. Також відмітив, що потужний потенціал районної ради, високий професіоналізм її депутатів та спільне бажання працювати для людей допоможуть розв’язати найскладніші питання, які ставить життя.

  Урочистості до Дня місцевого самоврядування прикрасили аматорські колективи району, створивши святковий настій для кожного.