День працівника соціальної сфери

     31 жовтня 2014 року в актовій залі районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

   Фото без описуУчасників святкового дійства, серед яких були працівники управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  центру зайнятості та інших привітали голова районної ради Володимир Сірант та голова райдержадміністрації Олег Китасюк.

    Виступаючи з вітальним словом, Володимир Сірант зазначив, що одним із найголовніших завдань держави є захист громадян, а особливо тих категорій населення, які найбільше цього потребують. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники соціальної сфери області здійснюють вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства.Фото без опису

  За вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грамотами та грошовими преміями районної ради та райдержадміністрації.