День рятівника - професійне свято відважних

Рятівник - благородна та почесна місія тих, чиє гасло "Запобігти. Врятувати. Допогти."

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Ми всі добре знаємо про нелегкі будні рятувальників, про те, яким непростим та насиченим є літній період  для пожежників. Часто, почувши сирену пожежного автомобіля, здригаємось і подумки бажаємо цим людям швидше здолати стихію та благополучно повернутись до свох домівок. 

Сьогодні, напередодні професійного свята, особовий склад пожежно-рятувальної частини Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області привітали голова районної ради Володимир Сірант, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко та заступник міського голови Віталій Криган.

Відмітивши важку щоденну працю, рятувальників привітали зі святом та побажали їм спокою, миру та благополуччя. Кращих працівників частини  було нагороджено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Ну і, звичайно, з нагоди свята не  обійшлось без  святкового концерту, який подарували рятувальникам учні навчальних закладів міста.

Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису