Районне свято місцевого самоврядування

    6 грудня в залі засідань Могилів-Подільської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. На даний захід були запрошені депутати та виконавчий апарат районної ради, селищний та сільські голови, секретарі та інші посадові особи органів місцевого самоврядування району.

Фото без опису

Самоврядців району з святом привітали голова районної ради О.П. Антонюк та голова районної державної адміністрації М.В. Гоцуляк.

Фото без описуУ своєму виступі голова районної ради відмітив, що саме органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв'язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Олег Петрович наголосив на професійності, високій компетентності та досвідченості посадових осіб органів місцевого самоврядування району та підкреслив, що спільними зусиллями всіх, в цьому році вдалося зберегти і закріпити сталу ідеологію розвитку району, яка базується на трьох позиціях, - це виконання соціально-економічних та культурних програм, зміцнення фінансових і політичних основ місцевого самоврядування й збереження належного іміджу Могилів-Подільщини.

Фото без описуОчільники району побажали самоврядцям здоров'я, успіхів у праці, досягнення мети і щедрої ниви на полі життя, а також вручили почесні грамоти кращим із них.

Від депутатів районної ради з привітанням виступив голова постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, приватизації, будівництва, благоустрою населених пунктів В.П. Трачук.

Також колег привітав Озаринецький сільський голова І.І. Телеватюк.

Урочисту частину свята продовжила концертна програма у виконанні художніх колективів району.