День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні відбулись урочисті збори, присвячені  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Згідно Указу Президента  України від 11 лютого  2004 року щорічно цей день відзначається 15-го лютого, в день виведення радянських військ з території Афганістану.  За всю історію конфлікту в Афганістані участь у бойових діях взяли близько  160  тис. українців, загинули або пропали безвісти – близько 4 тис. воїнів…

З кожним роком історія все далі і далі віддаляє нас від вогняних років афганської війни, та час не викреслить з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

На жаль, багато хто з воїнів-афганців продовжують воювати і сьогодні, беруть участь у війні на сході країни, діляться досвідом, підтримують  молоде покоління захисників.

Шану і подяку ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі висловили голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк,  командир прикордонного загону Юрій Василик та голова Спілки ветеранів Афганістану Леонід Мельничук.

Фото без опису

Згідно наказу начальника прикордонного загону, за особистий внесок у справу Фото без описузахисту інтересів держави на кордоні, відданість, високий професіоналізм та з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, учасників бойових дій було нагороджено грамотами. Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації також було надано грошову матеріальну допомогу воїнам та членам їх сімей, вручено пам’ятні медалі та відзнаки Президента України.

На завершення учасники зібрання поклали квіти до меморіалу пам’яті загиблих в Афганістані. А святковий настрій подарував гурт «Контингент».