День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Україна вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Це день мужніх та самовідданих людей, які навесні 1986 р. прийняли доленосний виклик, щоб захистити людство від  впливу зруйнованого внаслідок аварії на ЧАЕС 4-го енергоблоку.

30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд «Укриття». Саркофаг було побудовано за рекордно короткий термін–  206 днів.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерну катастрофу, хто відвів біду від прийдешніх поколінь. Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заступник голови районної ради Віктор Слободян та голова районної державної адміністрації Юрій Яцук вручили подяки та грошову допомогу ліквідаторам.

Фото без опису