До дня незалежності України

    Невзираючи ні на що, наша країна, наш народ вже вкотре відзначає річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній, плодороднійземлі.

     Саме сьогодні, 21 серпня 2014 року, голова районної ради Володимир Сірант та голова райдержадміністрації Віктор Цибульський проводили урочисте зібрання з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України.Фото без опису

      На площі Шевченка у яскравих вишиванках зібралися працівники органів місцевого самоврядування, управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, сільгоспвиробники, преса, жителі та гості Могилів-Подільського району, а також прикордонники – учасники бойових дій в зоні АТО.

      Право підняти прапор України надали учаснику антитерористичної операції старшому прапорщику, контролерукомендантського відділення відділу організації повсякденної діяльності штабу Могилів-Подільського прикордонного загонуМамаєву Юрію Олександровичу.

  Фото без опису Керівник апарату райдержадміністрації Андрій Онищук урочисто зачитав розпорядження голови РДА про занесення на дошку пошани кращих колективів та трудівників району, серед них: колектив  механізованої  бригади фермерського господарства „Придністровське” с.Козлів, ОзаринецькаСЗШ І-ІІІ ступенів,  танцювальний колектив «Дністрове гроно» районного будинку культури «Дружба», колектив фельдшерсько-акушерського пункту с. Бронниця, старший прапорщик, контролер комендантського відділення відділу організації повсякденної діяльності штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Ю.Мамаєв, директор  приватного підприємства «Вікторія»А. Єфремов, бригадир садової бригади №2 приватного підприємства «Дари садів»с. Бронниця Т.Макарчук, директор Бронницької СЗШ І-ІІ ст.В.Девда, голова первинної ветеранської організації с. Яришів В. Гнатюк, Козлівський сільський голова М. Стафюк, голова постійної комісіїМогилів-Подільської районної ради з питань бюджетуГ. Водзінська, соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування  Могилів-Подільського району Н. Ніколаєва.

  Очільники району  поклали жовто-блакитні ромашки до пам’ятника Т.Г.Фото без опису Шевченку та меморіалу пам’яті загиблим в зоні АТО на сході країни і запросили усіх присутніх в актову залу районної ради для вручення Почесних грамот та нагород.

    Патріотичні пісні та вірші про Україну не залишили байдужим жодного гостя у залі.

    Фото без описуЗ вітальним словом виступив й голова районної ради Володимир Сірант та побажав усім присутнім, в першу чергу,мирного неба над головою. Також зазначив, що впевнений, що Україну чекає світле майбутнє, адже з нами Бог та Ангел-хранитель.

   Не оминули увагою й військовослужбовців, котрі сиділи в залі. Усіх 32 учасників  бойових дій в зоні АТО на сході України було нвручено грошову матеріальну допомогу.Фото без опису

   Також Почесною грамотою з наданням грошової матеріальноїдопомоги за багаторічну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток демократичної держави та з нагоди 23-ї річниці Дня незалежності Українинагороджували представниківгромадськості району.

    Фото без описуЗ словами підтримки у нелегкий для країни час та привітальним словом з нагоди Дня незалежності України виступив гість із сусідньої Республіки Молдова – заступник  голови Окницької ради Андрій Цопа.

  На завершення урочистостей до залу запросили маленьких українців в національному вбранні – майбутнє нашої держави, котрі пообіцяли творити тільки світле майбуття та сповідувати мир на всі віки.