Добрий почин серебрійчан

     26 березня 2012 року голова районної ради О.П. Антонюк, заступник голови райдержадміністрації В.П.  Стойлов та завідуючий відділом освіти райдержадміністрації І.М. Козак відвідали  Серебрійську школу І-ІІІ ступенів, де їх зустріли сільський голова В.А. Книш та директор школи Л.О. Мельник. Фото без описуПоштовхом до такої зустрічі послугував початок ремонту школи власними силами. Власні сили - це батьки, вчителі, сільська рада. 10 тис. грн. на нові великі вікна (кожне вікно близько 5 м2) перерахувала сільська рада,  7 тис. власних коштів зібрали вчителі і по 200 грн. здали батьки. Також вчителі відмітили  те, що вони звернулися по допомогу і до колишніх випускників, і що вже є перші надходження.

     Фото без описуСільський голова наголосив, що нелегко було прийти до такого рішення,  але початок зроблено і  розпочате дійде до завершення. На часі  новий проект і на опалення.    

     Також, спілкуючись із педагогічним колективом, голова районної ради відмітив, що місцева влада  працює над  впровадженням в районі енергозберігаючих технологій.