Екологічний конкурс «Барви Могилів-Подільщини»

   У Могилів-Подільському районі з 15 квітня по 1 жовтня 2013 року проводився районний екологічний конкурс «Барви Могилів-Подільщини».  Природоохоронний захід уже вдруге проходить з ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації за підтримки Могилів-Подільської районної ради, відділу освіти, відділу культури та туризму, газети «Слово Придністров’я» та телерадіокомпанії «Об’єктив».Фото без опису

   Мета конкурсу – висвітлення актуальних проблем збереження природних ресурсів, приклади позитивної практики раціонального природокористування, ілюстрації біотичного, ландшафтного різноманіття.

Конкурс розподілений за номінаціями:

- малюнок;

- фоторобота;

- відеофільм, слайд-шоу;

- твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття;

 - захід з оздоровлення природних ресурсів.

  Фото без описуДо участі в конкурсі залучалися учні та учнівські колективи загальноосвітніх та позашкільних закладів, студентська молодь, громадські організації району.

 15 жовтня в конференц-залі районної ради відбулося засідання оргкомітету, на якому оглядалися й оцінювалися роботи конкурсантів. В цілому участь у конкурсі взяли 60 талановитих дітей з 13 загальноосвітніх навчальних закладів району.

  За всіма оголошеними номінаціями  журі визначило 15 переможців, які будуть нагородженні дипломами оргкомітету, грамотами Могилів-Подільської районної ради, Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації. Результати конкурсу та церемонія нагородження переможців буде широко висвітлюватися у засобах масової інформації – в ефірі Вінницького державного телебачення, в обласній газеті «Вінниччина», районній газеті «Слово Придністров’я» та телерадіокомпанії «Об’єктив».Фото без опису