Інформація про роботу в міжсесійний період 27.06.17-03.10.17

Про роботу
Могилів-Подільської районної ради 7 скликання в міжсесійний період
з  27.06.2017 року по 03.10.2017 року
 
1. Проведено 25 липня  18 позачергову сесію на порядок денний якої було винесено 15 питань та 21 вересня було проведено 19 сесію на порядок денний якої було винесено 3 питання.
2. Підготовлено та проведено три засідання президії районної ради (25 липня, 21 вересня і 3 жовтня)
3. Проведено 12 засідань постійних комісій районної ради, а саме:
   - постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики проведено 1 засідання, розглянуто 7 питань;
 -  постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та  бюджету проведено три засідання, розглянуто 24  питання та 17 листів;
 - постійна комісія з питань агропромислового розвитку,  лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних  ресурсів проведено три засідання, розглянуто 16 питань 15 з яких винесено на пленарні засідання сесій районної ради;
- постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери проведено три засідання, розглянуто 13 питань. 1 червня було виїзне  засідання постійної комісії яке проводилося в Кукавській АЗПСМ. Були відвідані:  Юрковецька АЗПСМ, ФАП с. Грабарівки, ФАП с. Серебринці,  школа І-ІІІ ст. с. Серебринці;
- постійна комісія з питань регулювання комунальної власності  та  благоустрою населених пунктів проведено два засідання розглянуто 11 питань, 9 з яких виносилися на розгляд сесії.
 
4. Проведено одне засідання конкурсної комісії, розглянуто 3 питання, укладено 2 договори оренди.
 
5. 19 вересня було проведено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, де було розглянуто 3 питання:
- про готовність об’єктів соціальної сфери району, бюджетних установ до     
роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років;
- про відпочинок та оздоровлення дітей влітку 2017 року
- сприяння розвитку малого підприємництва та особистих селянських господарств, як шляхи створення робочих місць на селі.
 
6. 12 липня заступник голови районної ради М.В. Слободянюк та заступник  голови райдержадміністрації М.І. Гоцуляк відвідали Бернашівську територіальну громаду та поспілкувалися з жителями села будинки яких руйнуються від вибухів на гранітному кар’єрі.  
 
7. 12 липня голова районної ради В.В. Сірант взяв участь у відзначенні Дня громади в с. Сказинці, на якому були присутні представники територіальних     громад: Яруги, Карпівки, Івонівки, Бронниці, Слідів,  Коневої.
 
8. З метою поглиблення діалогу з захисниками країни, з 11 по 14  серпня,  голова  районної ради В.В. Сірант взяв участь у поїздці до Рахівського  району Закарпатської області. Поїздка відбулась при сприянні депутата обласної Ради Віктора Цибульського, за участі членів та  керівника Відокремленого підрозділу    Всеукраїнського об’єднання  учасників бойових дій та волонтерів АТО у     Могилів-Подільскому районі Олександра Ляшка.
 
 9. 15 серпня  голова районної ради В.В. Сірант та голови територіальних громад Могилів-Подільського району взяли участь у семінарі,  організованому Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого  самоврядування та Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку  громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на  громаду» у м. Бар. Тема семінару — «Створення ресурсно-інформаційних  центрів в територіальних громадах Вінницької області та написання  стратегічних планів розвитку територій ОТГ з залученням відповідальних  за грантову діяльність на рівні районів та громад».
10. 18 серпня у складі делегації Єврорегіону «Дністер» голова районної ради В.В.  Сірант взяв участь в засіданні круглого столу на тему «Формування ринку землі.  
Досвід Молдови для України», яке відбулося в м. Окниця Республіки Молдови.
11. 21 серпня голова районної ради та заступник голови районної ради взяли участь у мітингу-реквієм  «Бабин Яр Могилів - Подільщини», який  відбувся в с. Яришів. В заході брали участь діти, онуки, правнуки жертв   голокосту з усієї України, а також з Росії, Молдови та Ізраїлю.
12. 21 серпня  голова районної ради,  заступник голови районної ради та  депутат районної ради С.В. Ісайко взяли участь в нараді з представниками  медичної сфери, на якій піднімалось питання стосовно заборгованості, яка  виникла по заробітній платі медичним працівникам Могилів-Подільського району.
 
13. 21 серпня в залі засідань районної ради за участі голови районної ради Володимира Сіранта, першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Григоренка, заступника військового комісара з територіальної оборони Юрія Чорнодолюка відбулась нарада з селищним, сільськими головами стосовно навчальних зборів, які планується провести з 19 по 29 вересня 2017 року у м. Могилеві-Подільському на базі  дитячого табору «Перлинка Подділля».
 
14. 22 серпня голова та депутати районної ради  брали участь в урочистостх  з нагоди 26-ої річниці Незалежності України та державного свята - Дня Державного Прапора України. Також в цей день було відкрито районну Дошку Пошани.  Після урочистої частини учасники заходу біля меморіалу полеглим бійцям «Площа героїв» хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні, прикордонників, бійців Національної гвардії та добровольців, котрі віддали свої життя за Україну.
Біля районного будинку культури «Дружба» територіальні громади району представляли цього дня свої світлиці.
 
15. 26 серпня голова районної ради та заступник голови районної ради взяли участь у святкуванні 400 річчя с. Яруги. У святі брали участь художні  колективи з  усього району.
 
16. 30 серпня голова районної ради та заступник голови районної ради взяли    
участь у серпневій конференції педагогічних працівників Могилів-Подільського району.
 
17. 3 вересня на запрошення колег, в рамках угоди про співробітництво між Могилів-Подільським та Рахівським районами, делегація нашого району відвідала фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя-2017».
У святковій ході вулицями м. Рахів взяли участь голова районної ради В.В. Сірант, заступник голови районної ради М.В. Слободянюк заступник голови районної державної адміністрації М.І.  Гоцуляк, сільські голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації.
 
18. 7 вересня голова районної ради взяв участь у навчальному семінарі з питань    
антикорупційного законодавства України, яке відбулося в обласній Раді. 
 
19. 15 вересня голова районної ради та заступник голови районної ради привітали з  Днем працівників цивільного захисту особовий склад пожежної частини.
 
20. За звітний період до виконавчого апарату районної ради надійшло 160 листів,  направлено керівникам управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації,  селищному та сільським головам, керівникам організацій та служб району 76  листів.
Виконавчим апаратом районної ради розіслано 198 копій рішень сесій районної ради, а також 14 витягів з рішень сесій.
 
На офіційному веб-сайті районної ради розміщено 61 рішення сесій  районної ради, 64 проекти рішень, 8 розпоряджень голови районної ради, 28  інших публікацій, в т.ч. в рубриці оголошення – 3, конкурси – 1, новини – 24.