Іноземні науковці вивчають флору Могилів-Подільщини

28 травня заступник голови Могилів-Подільської районної ради Михайло Слободянюк, який переймається екологічним благополуччям Могилів-Подільщини, cупроводжувавекспедицію за участі ботаніка-аматора зі Шведського ботанічного товариства Сюзан Нільсон, старшого наукового співробітника навчально-наукового центру Інституту біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микити Перегрима, провідного наукового співробітника Національного дендропарку «Софіївка» Національної Академії Наук України з міста Умань Анни Куземко, голови Вінницької обласної екологічної асоціації «Зелений світ Поділля» Олени Яворської. Метою  експедиції  є наукове  вивчення та збереження цінних та зникаючих видів рослин.

Нині в поле зору потрапили рослини, які проростають на території Регіонального ландшафтного парку Дністер, зокрема у річковій долині р. Немійка та на Озаринецькій горі. Скупчення рослин на території ландшафтного парку є унікальними і зосереджені лише тут.

Фото без опису

Подібна експедиція з вивчення флори відбулась вдруге, це свідчить про  унікальність нашої природи, яка  варта вивчення та популяризації серед науковців, викладачів навчальних закладів, студентів та жителів Вінниччини.

Варто зазначити, що на території Могилів-Подільського району є багато інших природо-заповідних об’єктів, що  можуть бути включені до туристичних маршрутів Поділля та привертати увагу не лише українських, але й іноземних знавців.