Ювілей Будинку культури с. Озаринці

Не часто бувають Дні народження, які святкують усім селом. В останні літні дні мешканці  Могилів-Подільської  громади, а саме с. Озаринці, відзначили 50-річний ювілей Озаринецького сільського Будинку культури.

За 50 років Будинок культури був свідком багатьох хороших та цікавих подій. Він залишається улюбленим місцем дозвілля жителів селища. Багато хто з мешканців  селища пройшов тут школу творчості, а вже сьогодні сюди приходять їх діти, внуки.  Півстоліття працівники закладу та всі учасники художньої самодіяльності своєю щоденною кропіткою працею бережуть і примножують традиції українського народу.

Наочною демонстрацією творчої спадкоємності різних поколінь став святковий концерт, присвячений 50-річчю Будинку культури. На одній сцені зібралися і справжні ветерани художньої самодіяльності села, які мало не з самого відкриття Будинку культури радують односельців своїми виступами, і зовсім юні артисти, які тільки роблять перші кроки у світ мистецтва.

Не обійшлося на такому святі і без гостей. Низку вітань з врученням пам’ятних подарунків розпочав народний депутат України Геннадій Вацак, долучились до привітань заступник міського голови Михайло Слободянюк, начальник управління мистецької політики і ресурсів Могилів-Подільської міської ради Тетяна Флуд.

Голова Могилів-Подільської районної ради Іван Телеватюк, корінний житель села Озаринці, привітав односельчан з святом Успіння Пресвятої Богородиці та 50-річним ювілеєм Будинку культури. Іван Телеватюк провів екскурс  у минуле закладу, нагадав про тих, хто його будував та очолював, вклав часточку душі в культурне життя села, щиро  побажав  закладу процвітання, а його творчому колективу успіхів та плідної роботи і вручив цінний подарунок для закладу завідувачці Будинку культури Тетяні Пшеничук.

Враховуючи те, що дефіциту творчо обдарованих мешканців у цьому селі ніколи не спостерігалося, можна з впевненістю очікувати, що Озаринецький сільський Будинок культури ще не одне десятиріччя радуватиме мешканців та гостей чудовими виступами, яскравими святами та творчими здобутками.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису