Координаційна рада з питань місцевого самоврядування 18.09.2018 р.

18 вересня 2018 року на території Немійської сільської ради відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

На порядок денний винесено 5 питань, зокрема:

1. Про стан готовності об'єктів соціальної сфери району, бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

2. Про реалізацію медичної реформи в районі

3. Про стан обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району

4. Про надання послуг мережею поштового зв'язку в Могилів-Подільському районі

5. Про впровадження роздрібного збирання відходів на території району

В роботі дорадчого органу зяли участь голова районної ради Володмир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, керівник апарату райдержадміністрації Майя Косенко, сільські голови.

По першому питанню інформувала провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Наталя Шевчук. Також було заслухано інформацію стан підготовки закладів медицини та освіти. Оскільки  ці сфери забезпечено паливом лише частково,  було рекомендовано районній державній адміністрації здійснити моніторинг забезпеченості закладів соціальної сфери та бюджетних установ твердими породами палива,  при здійсненні тендерних процедур зменшити терміни поставки палива в заклади освіти, медичним закладам, з метою оптимізації потреби в енергоносіях, провести інвентаризацію приміщень.

Аналізуючи стан реалізації медичної реформи в Могилів-Подільському районі, всім учасникам процесу було рекомендовано активізувати інформаційну роботу щодо заключення  сільським населенням декларацій з сімейними лікарями та забезпечити роботу оптимальної мережі закладів медицини району шляхом дофінансування їх діяльності з місцевих бюджетів.

По вісх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису