Координаційна рада з питань місцевого самоврядування 23.02.2016

23.02.2016 року відбулось засідання координаційної ради з питань місцевого Фото без описусамоврядування при голові районної ради. В засіданні взяли участь члени координаційної ради, голова райдержадміністрації Олег Китасюк, начальники управлінь і відділів, до компетенції яких відносяться питання порядку денного.
На розгляд координаційної ради було винесено питання:
1. Про зміни в законодавстві щодо будівництва індиві-дуальних житлових будинків, об’єктів будівництва та тимчасових споруд для проведення  підприємницької діяльності та введення в експлуатацію житлових будинків.
2. Про особливості сплати податку на нерухомість фізичними та  юридичними особами.
3. Про заходи з організації та проведення загальних зборів громадян за місцем проживання в 2016 році.
4. Про забезпечення ефективної роботи КУ «Могилів-Подільський районний  медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та надання згоди  на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад  сіл, селища Могилів-Подільського району цілісного майнового комплексу  Комунальної установи «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного  лікування» та об’єкта нерухомого майна.
5. Про співфінансування Комунальної установи «Могилів-Подільська  окружна лікарня інтенсивного  лікування.
6. Про співфінансування Комунальної установи Могилів-Подільської районної ради «Могилів-Подільський районний трудовий архів».
По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.Фото без опису
Зокрема, за результатами розгляду вирішили рекомендувати селищному, сільським головам при наданні забудовникам  (фізичним та юридичним особам) земельних ділянок для будівництва, в разі відсутності містобудівної документації, за їх рахунок виготовляти плани  зонування території або детального плану земельної ділянки, яка  знаходиться за межами населеного пункту; переглянути рішення  селищної, сільських рад в частині ставок податку на нерухоме майно та, за необхідності, внести зміни; стосовно заходів з організації та проведення загальних зборів громадян рекомендовано внести до порядку денного звіт сільського (селищного) голови про свою діяльність за звітний  період, звіт депутатів місцевих рад усіх рівнів про виконання своїх повноважень, звіт  інспектора відділу патрульної поліції (керівника загону громадського порядку) щодо дотримання правопорядку на території сільської (селищної) ради, про хід виконання стратегії розвитку територіальної громади до 2020 року; подати до виконавчого апарату районної ради копії протоколів загальних зборів громадян за місцем проживання до 08.04.2016 року; висвітлювати хід проведення загальних зборів громадян за місцем проживання в засобах масової інформації району. Фото без опису
З метою забезпечення ефективної роботи КУ «Могилів-Подільський районний  медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та надання згоди  на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад  сіл, селища Могилів-Подільського району цілісного майнового комплексу  Комунальної установи «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного  лікування» та об’єкта нерухомого майна координаційною радою було прийнято рішення звернутись до Вінницької обласної     Ради з цього питання, також при  уточненні місцевих бюджетів, передбачити кошти на співфінансування ремонтних робіт в окружній лікарні. Також члени координаційної ради вирішили взяти участь у співфінансуванні районного трудового архіву.