Короткостроковий семінар для очільників району

     1 квітня 2014 року в області завершив свою роботу короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів.

   Могилів-Подільський район на семінарі представляли голова районної ради Володимир Сірант, Вендичанський селищний голова Любов Ломачинська та Бандишівський сільський голова Микола Антонюк.

   Окрім очільників районів участь у семінарі взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, представники департаментів та управлінь ОДА, а також правоохоронних органів та військових структур. В ході семінарських занять були озвучені проблеми, що склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в Україні та області, і запропоновані шляхи їх вирішення.

  Також обговорювалися питання: «Про фінансово-економічний розвиток регіону: стан та проблеми», «Реалізація земельної реформи та створення прозорого ринку землі в населених пунктах області», «Забезпечення законності і правопорядку в населених пунктах області», «Про проблеми мобілізації людських та транспортних ресурсів», «Реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції».