Кращий фахівець із соціальної роботи

  22 жовтня у приміщенні районного будинку культури за ініціативи   Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходив конкурс «Кращий фахівець із соціальної роботи».

 Фото без опису Участь в конкурсі взяли соціальні працівники 9 територіальних зон Могилів-Подільського району. Кожна з учасниць представляла власний проект соціальної роботи у вигляді слайд-шоу, в яких ознайомлювали глядачів та журі з своїми територіальними зонами, робочим місцями, висвітлювали програми, гуртки та об’єднання створені ними за період власної роботи. Також приймали участь в інтелектуальних змаганнях, де мали можливість проявити  професійні якості. І завершився конкурс рубрикою «Я - особистість»: учасниці розповідали про власні захоплення та досягнення у житті.

  Фото без описуСтати суддями конкурсу випала честь начальнику відділу у справах сім´ї та молоді РДА Олені Кадровій, заступнику начальника Служби у справах дітей Юрію Яцуку, начальнику управління соціального захисту населення Володимиру Трачуку, методисту відділу освіти РДА Ларисі Мазур а також директору районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлані Антонюк.

  Фото без описуУ ході суддівства журі зіштовхнулося з проблемою - як обрати найкращих серед кращих, проте нагорода знайшла свого переможця. Соціальний працівник з с. Озаринці Наталія Конюк здобула перемогу в конкурсі та отримала звання «Кращий фахівець із соціальної роботи».

  Також варто зазначити, що в нашій країні у будь-якій сфері діяльності завжди відкрита дорога молодими спеціалістам. Саме таким є 22-річний соціальний працівник Серебрійської територіальної зони Оксана Будяк, котра отримала приз «Глядацьких симпатій».

  Усі учасники та переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками та Почесними грамотами.

 Фото без опису З привітальними словами виступив голова районної ради Олег Антонюк та відзначив, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. А також побажав успіхів і натхнення у відповідальній справі.