Крок назустріч - свято для дітей з обмеженими можливостями

30 листопада 2017 року Могилів – Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів свято добра та милосердя «Крок назустріч», присвячений Міжнародному дню інвалідів. Також в малому залі районного  будинку культури відбулась виставка творчих робіт талановитих діток - жителів Могилів-Подільського району з обмеженими можливостями "Повір у себе".

Голова районної ради Володимир Сірант та керівник апарату райдержадміністрації Майя Косенко звернулись до цих милих та щирих дітей з побажаннями здоров’я, затишку та відчуття тепла від тих, хто їх оточує. Велика та кропітка робота покладена на батьків дітей-інвалідів, які мають різні проблеми, але  світло і тепло, яке випромінюють діти надихають та дають сили. Дуже важливою є допомога дітям  у знайомстві з навколишнім світом, здобуття ними професії, застосування вмінь та талантів, які є надзвичайними. І саме віра в себе повинна допомогти цим дітям розвиватись та повноцінно відчувати себе в суспільстві!

«Сьогодні – свято добра, свято дитини «Крок назустріч». Кожен з нас уже зробив цей крок. Ви , приїхали на районне свято, де на Вас чекають незабутні враження. Такі зустрічі – це унікальна можливість розвиватися, спілкуватися та знайомитися. » - саме з такими словами звернулась до учасників свята директор Центру Світлана Антонюк.

Фахівці Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді приклали багато зусиль для того, щоб організувати дітям незабутнє свято - і виступи артистів, і  міні-спектакль «Історії Троляндії», шоу мильних бульбашок від Агеції «Свет Джем» не залишили байдужими ні діток, ні їх батьків.  Всіх учасників, які прийняли участь у фестивалі творчості та талантів «Повір у себе», було відзначено грамотами та пам’ятними подарунками.

Проведення таких заходів відкриває двері в навколишній світ багатьом хлопчикам та дівчаткам, дає змогу повірити у свої сили, знайти друзів, відшукати шляхи до самовираження у цьому світі. А ми, дорослі, поєднавши зусилля маємо підтримати та  допомогти знайти сили для нових досягнень талановитій молоді з особливими потребами. 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису