Могилів-Подільську районну федерацію футболу визнано кращою в області

Могилів-Подільську районну федерацію футболу на чолі зі Слободянюком Михайлом Васильовичем, визнано кращою в області за підсумками 2017  року.

Для відзначення та вручення подарунків від Федерації Футболу України сьогодні в Могилів-Подільський район прибули перший заступник голови Вінницької обласної Федерації футболу Ханук Семен Сергійович та виконавчий директор Прозоровський Михайло Павлович.

Чи варто говорити, що саме завдяки діяльності районної федерації футболу спортивне життя в Могилів-Подільському районі стало активним, відроджується спортивна інфраструктура населених пунктів району, молодь веде активний, здоровий спосіб життя.

Також велика заслуга в цьому і депутатського корпусу Могилів-Подільської районної ради та керівників територіальних громад району, які також стали футбольними вболівальниками та надають підтримку як федерації вцілому, так і своїм командам.

Тож ми приєднуємось до привітань на адресу Могилів-Подільської районної федерації футболу та бажаєм нових успіхів та ще більших досягнень на футбольній ниві.

Фото без опису

Фото без опису