Нарада КНП «Могилів–Подільський районний медичний центр ПМСД» 21.05.2019 р.

За участю завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини 21 травня 2019 року на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини   приписної дільниці  відбулась оперативна нарада.

Фото без опису

  Головний лікар Цибульчак Є.А. довела присутнім простан виконання Урядової програми «Доступні ліки». за І квартал 2019 року виписано 5 367 рецептів, сума відшкодування вартості лікарських засобів склала 329 тис. 199,72 грн. (34 тис. 258,04 грн.- для хворих на цукровий діабет, 41 тис. 396,06 грн. -для хворих на бронхіальну астму, 253 тис. 545,62 грн. – для хворих на серцево-судинні захворювання) – виконання 100%. З 1 квітня 2019 року  Урядова програма «Доступні ліки» перейшла на адміністрування Національної служби здоров’я України, а рецепти стали електронними. Це   дозволяє пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з НСЗУ, без прив’язки до місцевості, де цей рецепт був виданий. Також  з квітня 2019 р. ліки за Урядовоюпрограмою реімбурсації «Доступні ліки» можнаотримати тільки за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарямичерез електронну систему охорони здоров’я. В аптеках - учасницях програми  встановленеспеціальнепрограмнезабезпечення  і вони підписали договори з НСЗУ. З 1 квітня 2019 року сімейними лікарями районного медичного центру виписано 1832 електронних рецепта.

У світлі реформування первинної ланки надання медичної допомоги та переходу на нову модель фінансування дуже важливим  залишається питання  успішного проведення кампанії  з вибору  сімейного лікаря та підписання  Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. На даний час з лікарями районного медичного центру оформлено 22169декларацій. Головний лікар вкотре підкреслила необхідність покращення роботи, тому що від цього  залежить якість надання первинної медичної допомоги населенню району та майбутнє районного медичного центру.

 На виконання мети регіонального субпроекту щодозниженнясмертності населення області від серцево-судинної патології, з метою реалізаціїГрафікувпровадження проекту на 2015-2020 роки   районний медичний центр отримав 11 мультипараметрових систем для дослідженнякапілярноїкрові на суму 65 тис. 566 грн., за допомогою яких серед окремих вікових груп населення проводятьсявимірювання рівню холестерину. За 4 місяці 2019 року та за грудень 2018 року проведено вимірювання рівню холестерину345 пацієнтам окремих вікових груп населення.

  Наголошено на необхідності покращити роботу по проведенню імунопрофілактики згідно затвердженого календарю щеплень та цитологічних досліджень у жіночого населення району.

   До завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини   доведено накази та розпорядження, які надійшли до центру.

В заключному слові головний лікар Цибульчак Є.А. визначила основні  завдання та напрями роботи медичного центру ІІ кварталі2019 року.

 

Лікар-статистик                                                                                О.В.Манжурова