Нарада медичних працівників 15.02.2018 р.

          За участі адміністрації районного медичного центру  та завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини 15 лютого 2018 року на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини   приписної дільниці  відбулась оперативна нарада.

         В.о. головного лікаря Цибульчак Є.А. оприлюднила Акредитаційний сертифікат  про присвоєння закладу вищої категорії, повідомила присутніх про підготовку проекту рішення на сесію Могилів – Подільської районної ради про реорганізацію районного медичного центру з бюджетної установи на комунальне некомерційне підприємство, про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки».

          До завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини   доведено наказ ДОЗ Вінницької ОДА від 29.12.2017 року № 1635 «Про впровадження рішення Колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 13.12.2017 року «Про стан надання медичної допомоги хворим з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями в ЛПЗ Липовецького, Хмільникського та Іллінецького районів», аналіз взаємо наступності  передачі облікових форм між первинним та вторинним рівнями надання медичної допомоги, про створення на базі

КЗ «ВРЦСП» м. Вінниця обласної консультативної кардіологічної комісії, аналіз  направлення жителів району на лікування у Хмільницьку обласну фізіотерапевтичну лікарню, сумісний лист Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА та ДУ  «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» про стан захворюваності на кір у Вінницькій області та рекомендації щодо тактики лабораторного обстеження хворих на кір та краснуху.

В заключному слові в.о. головного лікаря Цибульчак Є.А. визначила основні  завдання та напрями роботи медичного центру у  І кварталі 2018 року.

Завідувач ІАК КУ «Могилів – Подільський РМЦ ПМСД»                                              О.В. Манжурова

 

Фото без опису