Нарада з керівниками комунальних установ 27.05.2019 р.

Сьогодні, за участі голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, відбулась нарада з керівниками комунальних установ Могилів-Подільського району.
В ході наради було наголошено на необхідності завершення робочих груп з питань реформування первинної ланки надання медичної допомоги, а також щодо  підготовки питань, які будуть винесені на розгляд Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради відповідно до Перспективного плану роботи, зокрема питання благоустрою та медичної галузі.
Також обговорили ряд інших поточних питань діяльності установ. Зокрема директор районного територіального центру Володимир Подвіянюк поінформував про роботи з забезпечення стаціонарного відділення паливними дровами на осінньо-зимовий період та про завершення ремонтних робіт в стаціонарному відділенні. 
Директор РДЮСШ Оксана Войтович з радістю поінформувала про активізацію роботи та досягнення вихованців школи, зокрема посередництвом тренерів Р. Гардецького та С. Пустовіта. Також неабиякі успіхи — всі можливі перемоги в тенісі за участі нашої  тенісистки Ані Тітус, завдяки якій Вінницька область посідає перше місце в рейтингу.
Про проблеми в функціонуванні районного трудового архіву поінформувала директор архіву Леся Андрєєва — основним питанням щодо збереження об'єкта майна спільної комунальної власності — залишається ремонт системи дощового водовідведення.
Головний лікар КНП  РМЦ ПМСД  Євдокія Цибульчак поінформувала про участь персоналу центру в тренінгах та про стан розрахунків з оплати праці.
Про визначні події, що відбулись в районі та будуть трансльовані найближчим часом в ефірі районної телерадіокомпанії «Об’єктив» поінформувала директор районного радіо Людмила Колесник.