Нарада з питань функціонування представництва компанії «Укрпошта»

23 лютого голова районної ради  Іван Телеватюк  взяв участь в нараді з питань функціонування представництва компанії «Укрпошта» на території Могилів-Подільського району.

Даний захід був ініційований районною державною адміністрацією. Відкрила нараду заступник голови райдержадміністрації Світлана Антонюк. Також участь в нараді взяли посадові особи органів місцевого самоврядування Могилів-Подільщини, територіальний менеджер Тетяна Козлан, начальник віділення поштового зв’язку в місті Могилів-Подільський Валентин Банах, директор Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимир Шаловінський, заступник директора з розвитку мережі Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Віталій Кушнір та заступник голови райдержадміністрації Ганна Сінчак.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання організації роботи Укрпошти на Вінниччині, зокрема, створення пересувних відділень. 

В процесі обговорення було проаналізовано проблеми роботи поштових відділень у розрізі населених пунктів району та наголошено на необхідності співпраці у вирішенні питань збереження існуючої мережі поштового зв’язку в районі та забезпечення стабільної роботи працівників пошти.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису