Негода на Могилів-Подільщині

Наслідки негоди ще й досі створюють перешкоди в нормальному функціонуванні населених пунктів Могилів-Подільського району. Рівень грунтових вод наразі є таким, що дії підрозділів РС ГУ ДСНС у Вінницькій області не дозволяють покращити ситуацію - після відкачування води з колодязів та підвальних приміщень вона прибуває знову. 
Внаслідок стихії підтопленими залишаються домогосподарства на території населених пунктів Козлівської, Бернашівської, Суботівської, Слобода-Яришівської, Яришівської сільських рад, значні збитки негода нанесла дорожньому покриттю в с. Івонівка Ярузької сільської ради.
Днем раніше голова районної ради Володимир Сірант, спільно з сільськими головами Валентиною Пипик та Миколою Сафтюком, здійснив поїздку в с. Липчани та с. Бернашівку - наслідки вражають. в с. Бернашівка потік води дивом не зруйнував старовинну церкву, транспортне сполучення з окремими вулицями зруйноване; в с. Липчани затопленими залишаються частина присадибних ділянок, потребує відкачування вода з колодязів та каптажів.
Сьогодні, як під час сесії районної ради повідомив заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк - заплановано засідання відповідної комісії при районній державній адміністрації, після чого будуть прийняті відповідні рішення стосовно ліквідації наслідків негоди в Могилів-Подільському районі.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису