Нові перемоги наших юних спортсменів 22.04.2018 р.

    Щоб досягти результату, потрібно чимало працювати над вдосконалення своєї майстерності. Два роки поспіль нашій команді юнаків волейболістів 2002 року народження не підкорялася вершина, ми залишалися поза бортом слави на чемпіонаті обласної дитячої ліги. Та своїми наполегливими тренуваннями, перемогами та поразками в дружніх зустрічах, вони показали, що все можливо. 21-22 квітня у м. Вінницю приїхали виборювати право кращих десять команд з області. Першого ж дня волейболісти Могилів – Подільської РДЮСШ здобули три перемоги , та наступний день був дуже важким. Ми поступилися команді Вінницького району (вони стали срібними призерами) і втратили можливість боротися за вищу сходинку п’єдесталу. У напруженій боротьбі третьої партії, наші юнаки вирвали перемогу і стали бронзовими призерами у цій номінації. У складі команди виступали:Фельчин Дмитро(2002р.н)-капітан команди, Омелько Станіслав(2002), Гордаш Владислав (2002), Гепанчук Олександр(2002), Гребенюк Денис (2003), Голюк Валентин (2003), Данілей Руслан (2003).

Команду, тренера і гравців було нагороджено грамотами , та медалями.

Нашим тенісистам також поталанило, 20 квітня на чемпіонаті області серед юніорів з тенісу настільного Анна Сичова та Білоус Вікторія стали другими у парному заліку,третіми у змішаній номінації і в особистих заліках Вікторія виборола п’яте місце, а Сичова Анна шосте.

А ось черговий тур наших футболістів у чемпіонаті області серед юнаків 2003 і молодших приніс розчарування. 22 квітня у м. Тульчині фортуна знову була на боці суперника, не впоравшись з поставленими завданнями свого тренера Лавренюка Івана Івановича, наші футболісти пропустили три голи не забивши при цьому жодного. Та це ще не кінець, все вийде, якщо вперто працювати над помилками і я вірю, що все у нас буде добре, ми ще повоюємо і будемо переможцями не тільки на майданчику, а і в житті!

Успіху, натхнення і гарних перемог!

Директор  РДЮСШ                            Оксана Войтович.

Фото без опису