Обговорювали проведення конкурсу "Комфортні громади"

  26 жовтня у Могилів-Подільській районні раді провели інформаційну зустріч з питань проведення конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» на 2021-2022 роки.
   Участь у заході взяли голова районної ради Іван Телеватюк, заступники голови ради Василь Мельничук та Віктор Слободян, начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко, керівники та представники територіальних громад району.
      Єлизавета Савчук - начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради та Крістіна Коваленко - начальниця відділу по зв’язках з органами місцевого самоврядування ознайомили присутніх представників громад із умовами конкурсу на 2022 рік. 
     Конкурс відбуватиметься у два етапи: перший проходитиме на рівні територіальних громад, де за проєкти голосуватимуть жителі громади, а другий етап – на рівні області, де схвалені громадою проєкти розгляне Експертна Рада, яка визначатиме переможців конкурсу. Однією із обов’язкових вимог до учасників конкурсу є наявність затвердженої Стратегії розвитку територіальної громади. Також до уваги присутніх представили напрями конкурсу та детально  роз’яснили правила співфінансування проєктів з обласного бюджету.
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису