Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

           17 липня 2014року о 12:00 в м. Вінниця Українським Пелетним Союзом за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» планується проведення Семінару «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива»

            В програмі семінару пропонуються презентації:

12:00-12:15

Тетяна Ігнатенко, генеральний секретар Українського Пелетного Союзу

«Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»

12:15-12:30

Сергій Апальков, віце-президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»

12:30–13:00

Микола Коломийченко, президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів»

13:00 – 15:00

Дискусія, перерва на каву

         Для участі в  Семінарі запрошуються  представники місцевої влади, місцевих підприємств теплокомуненерго, виробники твердого біопалива, виробники та інсталятори опалювального обладнання, науковці та інші зацікавлені особи.

         Відвідувачі семінару матимуть змогу обрахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо та отримати модель розрахунку економічного ефекту від переходу на тверде біопаливо (Excel-файл). 

             Також учасники зібрання одержать посібник «Економічне обґрунтування доцільності переходу на опалення твердим біопаливом. Гармонізація українських стандартів та стандартів ЄС»

              Участь у заході безкоштовна для відвідувачів.

             Додаткову інформацію щодо участі в семінарі та місця його проведення можна отримати: тел.. +38(044) 384 21 88, електронна адреса сайту http://www.uup.org.ua/